15:29 23.10.2020

У Тернополі облили зеленкою кандидата на посаду мера від Радикальної партії

2 хв читати
У Тернополі облили зеленкою кандидата на посаду мера від Радикальної партії

Правоохоронці розшукують зловмисника, який вчинив хуліганські дії стосовно одного з кандидатів на посаду мера Тернополя, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

"Подія трапилася у четвер, 22 жовтня, близько 18:43 у Тернополі на вулиці Олени Кульчицької. Поліцейські встановлюють особу, причетну до протиправних дій", - йдеться у повідомленні.

Так, до поліції надійшло повідомлення від одного із кандидатів на посаду мера Тернополя про те, що невідомий чоловік завдав йому тілесні ушкодження і облив обличчя зеленкою. У цей час заявник виходив із приміщення одного з телеканалів.

Правоохоронці провели першочергові слідчі дії: оглянули місце події, встановили можливих свідків і очевидців, вилучили відео з камери спостереження. Підозрюваний худорлявої статури, був у захисній масці.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за ч. 1 ст. 296 КК - хуліганство.

Як повідомив голова Тернопільської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський, напад здійснили на кандидата на посаду мера Володимира Барну.

"Щойно нашого кандидата на посаду мера Тернополя Володимира Барну після ефіру на місцевому ТБ облили без пояснень зеленкою і завдали тілесних ушкоджень в обличчя. Викликали швидку та поліцію. Деталі пізніше", - написав Яциковський на сторінці у Facebook.

Він додав, що у Барни діагностували хімічні опіки першого та другого ступеня.

"Вимагаємо від обласної поліції об'єктивного розслідування та притягнення до відповідальності людини, яка вчинила злочин", - зазначив Яциковський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА