19:03 23.10.2020

Після 1 листопада війська РФ можуть увійти в Білорусь, вважає секретар РНБО

1 хв читати
Після 1 листопада війська РФ можуть увійти в Білорусь, вважає секретар РНБО

Після виборів у Молдові 1 листопада РФ може увійти з військами в Білорусь, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Повертаючись до ситуації, чи зможе білоруський народ здобути перемогу? Дуже складно сказати, тому що РФ робитиме все від неї залежне для того, щоб впливати на ці процеси. Вони впливали там постійно, впливали через економічні чинники, наразі вони вирішуватимуть питання залежно від того, як розвиватиметься ситуація після 1 листопада, виборів у Молдові. Ми вважаємо, що вони можуть увійти в більш жорстоку ситуацію і заходити вже своїми військами на територію Білорусі", - сказав Данілов на Спеціальному київському безпековому форумі в п'ятницю.

За його словами, це великий виклик для України, Литви та Польщі. "Ми постійно спілкуємося з моїми візаві з Литви і Польщі в цьому питанні, нас це дуже-дуже непокоїть", - додав Данілов

Він зазначив, що військові РФ можуть бути задіяні, якщо ситуація в країні виходитиме з-під контролю президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЄС і США не визнають законно обраним, і президента РФ Володимира Путіна.

"На превеликий жаль, у Білорусі буде дуже складна ситуація, і якщо вона виходитиме з-під контролю Лукашенка і Путіна, то ми вважаємо, що там безпосередню участь братимуть російські військові", - пояснив секретар РНБО.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА