07:12 24.10.2020

В Україні "день тиші" перед місцевими виборами

1 хв читати
В Україні "день тиші" перед місцевими виборами

У суботу, 24 жовтня, в Україні настав "день тиші" перед днем голосування на місцевих виборах, запланованих на неділю, 25 березня.

"Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється", - йдеться в ч.2 ст.54 закону України про місцеві вибори.

Відповідно до закону, в "день тиші" і безпосередньо в день голосування "забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій - суб'єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб'єктами виборчого процесу".

"Одночасно забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів на підтримку місцевої організації партії - суб'єкта виборчого процесу, кандидата, політичної партії, місцеві організації якої є суб'єктами виборчого процесу, а також оголошення місцевою організацією партії, кандидатом, політичною партією, місцеві організації якої є суб'єктами виборчого процесу, про підтримку проведення таких публічних заходів", - йдеться в тексті закону.

У свою чергу, в Національній поліції України на офіційній сторінці в соцмережі Facebook закликали дотримуватися виборчого законодавства та в разі виявлення порушень негайно інформувати про це правоохоронні органи.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА