Інтерфакс-Україна
07:31 24.10.2020

У справі про збут підроблених поштових марок у "ЛНР" два підозрюваних

1 хв читати
У справі про збут підроблених поштових марок у "ЛНР" два підозрюваних

Двом громадянам України оголошено про підозру в рамках кримінального провадження за фактом збуту підроблених поштових марок в т.зв. ЛНР, повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

"Повідомлено про підозру двом громадянам України: одному - за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 3 ст. 110-2 КК України), іншому - за фактом шахрайства (ч. 2 ст. 190 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Під час досудового розслідування встановлено, що група, до складу якої входили жителі Харківського, Київського, Вінницького, Дніпропетровського та Кропивницького регіонів, створила розгалужену мережу збуту підроблених поштових марок "Укрпошти". Члени групи продавали підроблені марки великими партіями вдвічі дешевше їх номінальної вартості, підшукуючи клієнтів через Інтернет.

Зокрема встановлено, що підроблені марки поставлялися на тимчасово окуповані території Луганської області для потреб "судової гілки влади" т.зв. ЛНР.

22 жовтня правоохоронці викрили одного з членів групи під час збуту підроблених поштових марок. Спільно зі слідчими УСБУ в Харківській області було проведено 28 обшуків за місцями роботи та проживання фігурантів справи, під час яких було виявлено та вилучено підроблені поштові марки, гроші тощо.

Досудове розслідування триває. Встановлюється коло причетних до протиправної діяльності.

 

 

ОСТАННЄ

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

Двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України, засуджені до 15 років в’язниці

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА