Інтерфакс-Україна
14:50 24.10.2020

Поліція склала 54 протоколи через порушення "дня тиші" в Україні

2 хв читати
Поліція склала 54 протоколи через порушення "дня тиші" в Україні

 

Правоохоронці зафіксували 275 повідомлень про порушення в "день тиші", складено вже 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, повідомляє управління комунікації Національної поліції України.

"Станом на 12:00 поліцейські склали 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. З них 42 протоколи - за ст.212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП", - сказано в повідомленні.

Також 8 протоколів правоохоронці склали за ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації), ще 3-за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), один протокол - за ст. 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів) КУпАП.

Загалом наразі виявлено 181 порушення, пов'язане з незаконною агітацією. Найбільшу кількість фактів зафіксовано у Рівненській області (39), у Харківській області (22), Київській та Львівській (13), Дніпропетровській області (12), у Донецькій та Черкаській областях (10), у м.Києві та Тернопільській області (8), у Волинській та Чернівецькій (7), в Одеській та Чернігівській областях (5), у Миколаївській та Кіровоградській областях (4), у Вінницькій, Житомирській та Херсонській областях (3), у Сумській області (2), у Донецькій, Запорізькій та Луганській області - за 1 фактом.

У поліції знову закликали громадян дотримуватися виборчого законодавства і не порушувати вимог "дня тиші".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА