Інтерфакс-Україна
09:48 25.10.2020

Незручності в заповненні бюлетенів на перебіг виборів не вплинуть, вважає Разумков

1 хв читати

Невеликі незручності в заповненні виборчих бюлетенів не вплинуть на підсумки голосування на місцевих виборах, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Я думаю, що людям поважного віку буде трохи складніше (заповнювати бюлетені для голосування - ІФ), тому що невеликий шрифт, і плюс, якщо ми говоримо про трафарет... усе-таки це буде можливо, не так зручно, як нам усім хотілося б. Але я переконаний, що глобально на перебіг виборчого процесу сьогодні це не вплине", - сказав Разумков журналістам у неділю в Києві після голосування.

25 жовтня в Україні відбуваються місцеві вибори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

Окупанти за добу втратили 990 осіб та 170 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА