Інтерфакс-Україна
10:34 25.10.2020

З ночі неділі поліція фіксує так звані каруселі на місцевих виборах - Клименко

1 хв читати
З ночі неділі поліція фіксує так звані каруселі на місцевих виборах - Клименко

Глава Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що з ночі напередодні дня голосування на місцевих виборах в Україні поліція фіксує факти незаконного масового підвезення людей автобусами для голосування.

"З 12 години ночі ми затримуємо автобуси, які возять людей регіонами, так звані каруселі. Такі випадки в нас є у Дніпропетровській області, в Києві", - розповів Клименко в неділю на брифінгу в Києві.

"Зараз затримано два автобуси з Луганської області, які заїхали в Київ, теж люди приїжджали "голосувати", - зазначив він.

В Одеській області, як розповів глава Нацполіції, також зафіксовано факт підвезення громадян для голосування.

"Організатора - громадянина РФ - затримано", - сказав Клименко.

Крім того, за його словами, поліція перевіряла інформацію про порушення в Києві.

"Щодо Святошинського району ми отримали інформацію, що 300 осіб намагалися отримати медичні папери, що вони не можуть прийти на дільницю для голосування і щоб комісія прийшла до них додому", - сказав глава Нацполіції.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий розповів, що вже зареєстровано 383 заяви про порушення в день голосування, складено два адмінпротоколи та відкрито шість кримінальних проваджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

Двоє дорослих та дитина загинули в побутовій пожежі на Харківщині – ДСНС

Загиблому пілоту F-16 Олексію Месю присвоєне звання Героя України посмертно

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА