10:53 25.10.2020

Будь-які опитування біля виборчих дільниць після голосування не порушують закону - Аваков

1 хв читати
Будь-які опитування біля виборчих дільниць після голосування не порушують закону - Аваков

Ніякі опитування, що проводяться за межами виборчої дільниці після голосування, зокрема екзит-поли, не суперечать чинному українському законодавству, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Опитування поза виборчою дільницею не порушує закону України, оскільки не ідентифікує особу, так, як це треба в бюлетені, не розкриває персональних даних. Крім того, громадяни за бажанням можуть брати або не брати участь в опитуваннях, це не є обов'язковим", - зазначив Аваков, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України в соцмережі Facebook.

При цьому зазначається, що існує певний порядок проведення опитування - інтерв'юери повинні працювати поза виборчою дільницею і ні за кого не агітувати. Вони мають опитувати громадян після того, як ті проголосують на виборах.

Одночасно з виборами 25 жовтня відбувається ініційоване президентом Володимиром Зеленським всенародне опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань: чи треба впроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах; чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони; чи підтримують вони скорочення чисельного складу Верховної Ради з 450 до 300 народних депутатів, легалізація медичного канабісу і порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА