Інтерфакс-Україна
11:58 25.10.2020

Посла Франції відкликали з Туреччини після висловлювань Ердогана про Макрона

1 хв читати

Франція відкликає посла в Туреччині для консультацій після висловлювань турецького президента Реджепа Ердогана на адресу французького колеги Еммануеля Макрона, повідомляє в неділю Associated Press.

"Що можна сказати з приводу глави держави, який так погано ставиться до представників різних конфесій? Передусім слід перевірити його психіку", - сказав Ердоган про Макрона напередодні.

Ці висловлювання в Парижі визнали неприйнятно грубими.

Раніше цієї осені Макрон заявляв про пережиту ісламом кризу в усьому світу. Також він пообіцяв модифікувати закон від 1905 року, щоб ще більше відокремити релігію та державу. Крім того, президент Франції пообіцяв ретельніше контролювати джерела фінансування діяльності мечетей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

Пошкодження ТЕЦ у Києві не нові для енергетиків і підлягають більш-менш швидкому ремонту – 1-й заступник голови енергокомітету

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА