Інтерфакс-Україна
13:01 25.10.2020

Керівництво одного з вишів ДФС вказувало курсантам, за кого голосувати на виборах, відкрито справу - прокуратура

1 хв читати

Курсанти одного з університетів Державної фіскальної служби України в Київській області отримували вказівку від командного складу віддати свої виборчі голоси на місцевих виборах у неділю за певних кандидатів у депутати, повідомляється на сторінці Київської обласної прокуратури у Facebook.

"За даними слідства, одна з осіб командного складу курсантів університету ДФС України, за попередньою змовою з посадовцями зазначеного вишу, надала курсантам вказівку віддати свої виборчі голоси на користь певних кандидатів у депутати від однієї з політичних партій. Наразі фігуранту провадження повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України (підкуп виборців)", - ідеться в повідомленні.

Процесуальне керівництво у відкритому кримінальному провадженні здійснює Київська обласна прокуратура. Триває досудове слідство, проводяться слідчі та розшукові дії, встановлюється повне коло осіб, причетних до злочину.

За даними поліції, йдеться про командира одного з факультетів університету ДФС, розташованого в м.Ірпінь Київської області. "Встановлено, що за вказівкою командира, яку він розмістив у мобільному додатку, курсанти мали прийти на виборчу дільницю 25 жовтня за місцем проживання, а саме на одну з дільниць міста Ірпінь, і віддати свої голоси за відповідних кандидатів у депутати від певної політичної партії. Вартість одного голосу коштувала понад півтори тисячі гривень", - повідомляться на сторінці МВС у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За тиждень до фіналу "Євробачення-2025" Україна має 50% шанс потрапити в десятку

Споживання е/е суттєво зросло, на Одещині негода знеструмила 24 населені пункти

Кондратюк: Наша лінія переговорів до миру - членство в НАТО

Шмигаль разом із головами МЗС країн ЄС та єврокомісарами вшанував у Львові пам’ять полеглих за Україну у війні з РФ

"Метінвест" долучився до створення в Запоріжжі ветеранського хабу разом із Мінветеранів та владою міста

Новий голова МЗС Німеччини прибув в Україну з колегами з інших країн ЄС для святкування Дня Європи

РФ не дотримується паузи в бойових діях: більше 200 обстрілів на добу - очільник Запорізької ОВА

Індія і Пакистан вели вночі інтенсивні обстріли в Кашмірі, загинули п'ятеро людей - ЗМІ

"Суспільне" забезпечить спецтрансляцію "Євробачення" з перекладом жестовою мовою в повноекранному форматі

Член Конгресу США Лоулер: Підтримка України одночасно є захистом сусідніх держав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА