14:57 25.10.2020

Порошенко: "Опитування Зеленського" – найбільша виборча фальсифікація в історії України

2 хв читати

Ініційоване президентом України Володимиром Зеленським опитування є найбільшою фальсифікацією виборчого процесу за всю історію незалежної України, вважає п'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко.

"Я сподівався, що Зеленський одумається і цю свою виборчу агітацію, яка відкидає нас від Європи, скасує. Спочатку це називалося "референдумом", потім "опитуванням", потім "соціологією". А потім назвали тим, чим воно є насправді – незаконною передвиборчою агітацією Зеленського і його "слуг". Це найбільша фальсифікація в історії України", – заявив Порошенко після голосування на місцевих виборах, повідомляє прес-служба "Євросолідарності".

"Це можна порівняти тільки з фальсифікацією Януковича в 2004 році. Я дуже сподівався, що виборча кампанія Януковича, яка отримала назву "Підрахуй", назавжди піде в небуття", - зазначив він.

Порошенко подякував виборцям, які ігнорують незаконне опитування.

"Нічого, крім шкоди Україні, це не принесе", - наголосив він.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення в Україні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п'ять запитань: чи треба запроваджувати в країні довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах; чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони; чи підтримують вони скорочення чисельного складу Верховної Ради із 450 до 300 народних депутатів, легалізацію медичного канабісу та порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

Зеленський підтвердив, що результати опитування не матимуть юридичних наслідків, а сам він планує використовувати його дані для своїх майбутніх пропозицій депутатам. Він також повідомив, що на проведення загальнонаціонального опитування 25 жовтня не виділятимуть коштів з державного бюджету.

Як і заплановано, опитування проводять волонтери, з якими укладаються цивільно-правові угоди підряду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА