Інтерфакс-Україна
15:29 25.10.2020

Глава Нацполіції: зараз немає фактів, які могли б свідчити про те, що вибори десь не відбудуться

1 хв читати

День голосування на місцевих виборах в Україні загалом проходить спокійно, без будь-яких серйозних інцидентів, які можуть вплинути на виборчий процес, наголошують в МВС.

"Поліція наразі працює в штатному режимі. Поки що немає кричущих фактів, які могли б свідчити про те, що вибори десь не відбудуться", - сказав глава Національної поліції України Ігор Клименко в неділю на брифінгу в Києві.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко додав: "загалом вибори проходять відносно спокійно".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила "крота" ФСБ у лавах ЗСУ, який коригував ворожі атаки по Дніпропетровщині

7 корпус ДШВ: На Харківщині росіяни знову спробували використати газогін для просування, їх зупинено, знищено щонайменше 40 окупантів

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА