21:22 25.10.2020

Зеленський має намір "суворо стежити" за обраною місцевою владою

2 хв читати
Зеленський має намір "суворо стежити" за обраною місцевою владою

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що має намір суворо стежити за новообраною місцевою владою у країні, від якої залежить якість життя, і з чим громадяни України стикаються щодня.

"Мер міста та місцева рада часто впливають на якість життя безпосередньо набагато більше, ніж президент. Порядок і чистота на вулицях, стан комунальної сфери, робота громадського транспорту, підтримка місцевих громадських проектів - все це і багато іншого не в повноваженнях президента. Це те, що можуть і мають робити мери та депутати місцевих рад. За останні роки завдяки децентралізації місцева влада отримала в рази більше бюджетних можливостей, щоб працювати для людей. Але чи працюють вони на тебе? Чи працюватимуть вони в нових реаліях?" - написав він на своїй сторінці у Facebook у неділю ввечері.

Зеленський заявив, що суворо стежитиме за новообраною місцевою владою. "Це вкрай важливо для країни. Тому що це - саме про якість життя. Про те, з чим пересічний громадянин стикається щодня і що формує його уявлення про професіоналізм влади загалом", - зазначив він.

Глава держави наголосив, що президент - "це стратегія, це напрям, це образ країни, це загальні правила, а також загальнодержавний розвиток".

"Місцева влада - це конкретні питання "тут і зараз", це комфорт і якість життя, це вигляд наших будинків та навколишньої інфраструктури. Тому завжди правильно ставте наголос у тому, хто і за що відповідає в країні", - закликав він.

Зеленський вірить, що українці сформують відповідальну та ефективну місцеву владу, і пообіцяв співпрацю на умовах чесності та щирості між центральною владою та місцевими представниками.

"І пам'ятайте: ми - вільні і ми маємо право самостійно обирати свій шлях. Україна - це ти!" - додав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА