23:07 25.10.2020

Третина виборців не брала участі в опитуванні президента - "Рейтинг"

2 хв читати

Третина українців, які прийшли проголосувати на місцевих виборах у неділю, не брали участі в опитуванні, ініційованому президентом України Володимиром Зеленським, із тих, хто взяв участь в опитуванні, найбільше електорату "Слуги народу" і найменше - "Європейської солідарності", свідчить опитування, проведене групою "Рейтинг".

На прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в неділю ввечері директор Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович розповів, що на 69% виборчих дільницях, які група "Рейтинг" обрала репрезентативно, президентське опитування проводили, на 31% - ні.

"На запитання про те, чи брали участь в опитуванні, 67% респондентів відповіли ствердно, а 33% виборців не брали участі в опитуванні Зеленського", - розповів Антипович.

Що стосується "портрета учасників опитування президента", то, як зазначив він, на 63% це виборець "Слуги народу". Електорат "Європейської солідарності" у своїй більшості - 73% респондентів - не брав участі в опитуванні.

У регіональному розрізі найменше брав участь в опитуванні президента Київ - лише 20% опитаних сказали, що вони взяли участь. В інших регіонах країни переважно велика частина тих, хто взяв участь в опитуванні.

Щодо суті запитань серед тих, хто взяв участь у виборах і в опитуванні, 81% підтримує ідею довічного ув'язнення за корупцію. Створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей підтримують приблизно порівну і ті, хто взяли участь в опитуванні президента, і хто не взяв.

Скорочення кількості народних депутатів підтримали 95% серед тих, хто взяв участь в опитуванні президента, і 80% серед тих, хто не брав участі в опитуванні.

Легалізацію канабісу з медичною метою підтримує 70% тих, хто взяв участь в опитуванні Зеленського, і 52% тих, хто не брав участі.

Що стосується права України щодо безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом, то 78% тих, хто взяли участь в опитуванні, висловилися на підтримку, а серед тих, хто не брав участь в опитуванні, - 56%.

Опитано було майже 9 тисяч респондентів, похибка вибірки становить 1,4%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА