12:05 26.10.2020

Держава не організувала належним чином карантинні заходи на місцевих виборах, зазначають в "ОПОРІ"

1 хв читати

У Громадянській мережі "ОПОРА" наголошують, що держава неналежним чином не виконала свою роль в організації карантинних заходів із недопущення розповсюдження коронавірусу під час проведення в неділю місцевих виборів.

"Ми зазначаємо, що держава не виконала повноцінно свою роль в плані організації антиковідних заходів, організації дня голосування в умовах карантину", - сказала голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська на прес-конференції в понеділок.

Вона наголосила, що, по суті, відповідальність за організацію карантинних заходів було покладено на місцеве самоврядування, хоча з резервного фонду держбюджету виділялися на це кошти. У зв'язку з цим, як зазначила Айвазовська, на місцях ситуація з карантинними заходами була нерівнозначною.

"У деяких регіонах України були виділені досить масштабні суми, наприклад місто Миколаїв, місто Запоріжжя, виділили 2 млн грн на ці потреби, а Київ, для порівняння, який у рази більший із точки зору кількості виборців і ділянок, виділив трохи більше ніж 1 млн грн", - розповіла керівник "ОПОРИ".

За її словами, якщо в одних регіонах були навіть спеціальні захисні костюми для гарантування безпеки членів виборчих комісій, які організовували голосування на дому, то в інших регіонах "практично нічого не було забезпечено". "Й іноді це було причиною того, що члени комісій відмовлялися від роботи", - додала Айвазовська.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА