Інтерфакс-Україна
12:10 26.10.2020

Проведення президентського опитування в день виборів може бути оцінено як зловживання адміністративним ресурсом - "ОПОРА"

1 хв читати

З точки зору міжнародних стандартів, проведене у день місцевих виборів в Україні опитування "5 запитань президента" можна трактувати як зловживання адміністративним ресурсом, заявляє голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська.

"За нашими оцінками, все-таки норми законодавства Виборчого кодексу щодо організації опитування "5 запитань президента" не були порушені, але вся підготовка до проведення цього опитування мала форму прихованої передвиборної агітації з боку президента... І також це має форму, з точки зору міжнародних стандартів, зловживання адміністративним ресурсом", - сказала Айвазовська на прес-конференції в понеділок.

Вона наголосила, що президент має визначені функції, повноваження та обов'язки, і має дотримуватися Конституції, а не реалізовувати "певні політтехнологічні прийоми, які, ймовірно, були ефективні з точки зору мобілізації виборців цієї політичної партії ("Слуга народу" - ІФ), але нанесли велику репутаційну шкоду безпосередньо ідеї народовладдя і довіри до соціології як такої".

Айвазовська нагадала, що йдеться, зокрема, про використання слоганів, висловлювань, які є ідентичними тим, які використовувала політична партія "Слуга народу" на зовнішній рекламі, інших агітаційних матеріалах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Лозовій і прилеглих населених пунктах без світла залишаються 4 тис. абонентів - Синєгубов

Найближчої доби по всій Україні окрім півдня очікуються невеликі дощі – Укргідрометцентр

Внаслідок ворожих атак на Запоріжжі одна людина загинула, троє отримали поранення

Запрошення приєднатися до Конвенції про боротьбу з підкупом іноземних посадовців є визнанням курсу держави на прозорість – думка

Понад 50 спецгруп Нацполіції та ДСНС проводять евакуацію з небезпечних територій у 6 областях України – МВС

Заступник міністра сільгоспу РФ підозрюється у незаконному переміщенні понад 4 млн тонн зерна з ТОТ – Офіс генпрокурора

У застосунку Армія+ запущено базовий навчальний курс DELTA

ДБР: затримано ексголову правління "Укренерго" за підозрою у шахрайському заволодінні коштами державного підприємства

УЧХ допомагав постраждалим внаслідок російської повітряної атаки на Чернігів

Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА