Інтерфакс-Україна
18:16 26.10.2020

П'яний українець у шльопанцях йшов до Росії в обхід пунктів пропуску - Держприкордонслужба України

1 хв читати

Прикордонники Харківського загону у неділю затримали чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон з України до Росії.

"Прикордонний наряд відділу "Дергачі" зупинив порушника в районі населеного пункту Гранів, що недалеко від кордону. Чоловік подорожував у літніх шльопанцях, очевидно забувши надіти черевики, бо був п'яний", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в понеділок.

Затриманим виявився житель Покровська Донецької області. Чоловік пояснив, що у такий спосіб він хотів скоротити дорогу до Росії. Документів, окрім внутрішнього паспорта громадянина України, у нього не було.

За спробу незаконного перетину кордону на порушника складено відповідні адміністративні матеріали, рішення за якими прийматиме суд.

"Нагадаємо, з 1 березня 2020 року громадяни України мають право потрапити на територію РФ лише за закордонними паспортами і тільки у встановлених пунктах пропуску", - зазначили в українському прикордонному відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих найближчим часом

Мелоні пояснила ідею гарантій безпеки для України

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА