18:33 26.10.2020

Поліція Чернігівщини зареєструвала на окрузі №208 у день виборів три події, пов'язані з виборчим процесом

1 хв читати

Поліція Чернігівської області в день виборів, 25 жовтня, зареєструвала на окрузі №208 три події, пов'язані з виборчим процесом, звернень про факти підкупу виборців не надходило, повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.

"Поліція Чернігівської області відреагувала на всі повідомлення, що стосуються перебігу виборів на окрузі №208. Загалом зареєстровано 26 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом", - ідеться в повідомленні.

Так, 25 жовтня в №208 окрузі було зареєстровано три події, пов'язані з виборчим процесом, зокрема дві стосувалися відсутності інформаційних матеріалів про кандидатів та одна - відключення виборчої дільниці від електропостачання.

"Жодних звернень про будь-які факти підкупу виборців до поліції області в день виборів не надходило", - зазначили в поліції.

Загалом за час передвиборчої кампанії в окрузі №208 поліція області відкрила шість кримінальних проваджень: по три за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права (ст.157 КК) і за фактом підкупу виборців (ст.160 КК). Досудові розслідування тривають.

Окрім того, складено один адміністративний протокол порушення правил розміщення агітаційних матеріалів (ст.212-14 КУпАП).

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА