19:10 26.10.2020

Мінекономіки ініціювало аудит ДП "Укрліктрави" і звільнило його начальника

1 хв читати
Мінекономіки ініціювало аудит ДП "Укрліктрави" і звільнило його начальника

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України ініціювало позаплановий внутрішній аудит держпідприємства "Укрліктрави", повідомило міністерство на сайті в понеділок.

"На підставі службового розслідування, інформації про незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, а також у зв'язку з неналежним виконанням своїх службових обов'язків, було звільнено керівника ДП "Укрліктрави" Андрія Власенка", - зазначено в повідомленні.

Загальний податковий борг підприємства перевищує 12 млн грн, усі рахунки заблоковані, додали в міністерстві.

"Станом на 26 жовтня 2020 року підприємство не здало звітів до податкових органів з ПДВ та ЄСВ", - зазначило Мінекономіки.

Держпідприємство не подало фінансових планів на 2020-ий і 2021 роки, що є грубим порушенням. Окрім цього, відсутня звітність за другий квартал і перше півріччя цього року, наголосило міністерство.

"Також в процесі перевірок, було виявлено, що за юридичною адресою підприємство фактично не знаходиться. Штат працівників відсутній (немає юридичної, фінансової, кадрової та інших служб). Водночас потребують термінового вирішення питання збирання кукурудзи та сої, які за погодних умов залишаються не зібраними, та проведення комплексу осінніх польових робіт", - додало Мінекономіки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА