Інтерфакс-Україна
08:14 27.10.2020

Комітети ГА ООН скасували засідання через хворих на COVID-19 співробітників

1 хв читати
Комітети ГА ООН скасували засідання через хворих на COVID-19 співробітників

Голова 75-ї сесії Генасамблеї ООН Волкан Бозкир скасував заплановані на вівторок очні засідання всіх головних комітетів ГА в штаб-квартирі Організації на тлі повідомлень про хворих співробітників однієї з дипломатичних місій при Організації.

"Після того, як була отримана інформація з Секретаріату ООН про п'ять випадків зараження на COVID-19 у диппредставництві держави-члена, медичний підрозділ Секретаріату рекомендує скасувати особисті зустрічі в штаб-квартирі у вівторок, 27 жовтня", - йдеться в листі голови, копія якого є в розпорядженні "Інтерфаксу".

"Після консультацій з головами головних комітетів і з урахуванням необхідності охорони здоров'я людей, всі очні засідання головних комітетів Генасамблеї ООН у вівторок скасовуються", - наголошується в листі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Віткофф прилетить до Туреччини для зустрічі з Зеленським в середу – ЗМІ

Оформити заявку на 1 тис. грн "Зимової підтримки" тепер можна у відділеннях "Укрпошти"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА