Інтерфакс-Україна
10:08 27.10.2020

У Києві вхід на три станції метро у вівторок можуть обмежити через футбол

1 хв читати
У Києві вхід на три станції метро у вівторок можуть обмежити через футбол

У Києві у вівторок через проведення на НСК "Олімпійський" футбольного матчу між командами "Шахтар" (Донецьк) і "Інтер" (Мілан) можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену.

Як повідомляє КП "Київський метрополітен", початок футбольного матчу на НСК "Олімпійський" заплановано на 19:55

"Перед початком гри можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції "Олімпійська". Після її закінчення, з метою забезпечення належного перевезення пасажирів, можливе обмеження на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого", - йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

Зазначається, що обмеження застосовуються з міркувань безпеки - щоб уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА