Інтерфакс-Україна
14:49 27.10.2020

У ЦВК назвали терміни встановлення результатів на місцевих виборах в Україні

1 хв читати
У ЦВК назвали терміни встановлення результатів на місцевих виборах в Україні

У Центральній виборчій комісії озвучили терміни, коли територіальні виборчі комісії (ТВК) мають встановити результати місцевих виборів в Україні, після чого їх передають Центрвиборчкому.

На інфографіці, розміщеній на сторінці ЦВК у соцмережі Facebook, зазначено, що до 3 листопада включно (не пізніше за дев'ятий день після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія встановлює підсумки голосування на виборах за пропорційною системою в межах відповідних територіальних виборчих округів.

До 6 листопада включно (не пізніше за 12-й день після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія встановлює результати виборів/голосування у єдиному багатомандатному виборчому окрузі, єдиному одномандатному окрузі, багатомандатних округах.

Не пізніше за другий день із дня встановлення результатів виборів ТВК офіційно оприлюднює результати виборів.

Після встановлення результатів голосування тервиборчкоми зобов'язані направити інформацію про результати відповідних виборів до ЦВК, яка, у свою чергу, відразу публікує їх.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росію витісняють з енергоринку Центральної Азії – СЗР України

Фіцо оголосив про відставку свого радника, який фігурує в матеріалах справи Епштейна – ЗМІ

Діра в бюджеті РФ і проміжні вибори в США погіршують умови мирної угоди для Путіна – ЗМІ

Радник міністра оборони повідомив про обмеження функціонування мережі Starlink в Україні

Радник міністра оборони повідомив про обмеження функціонування мережі Starlink в Україні

Водопостачання у Києві після системної аварії енергомереж відновлено – Кличко

Сили оборони відбили з початку доби 303 ворожі атаки - Генштаб

Україна готова працювати у всіх форматах і очікує переговорів наступного тижня – Зеленський

Зеленський: Зараз триває стабілізація та відновлення енергозабезпечення

Шмигаль: Енергетики відновили електропостачання в усіх областях України після системної аварії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА