Інтерфакс-Україна
18:02 27.10.2020

Київський міськвиборчком готовий приймати протоколи з результатами виборів, але ще жоден райвиборчком не готовий їх здавати - голова комісії

1 хв читати
Київський міськвиборчком готовий приймати протоколи з результатами виборів, але ще жоден райвиборчком не готовий їх здавати - голова комісії

Київська міська територіальна виборча комісія готова до прийому протоколів із результатами виборів, заявляє голова комісії Валентина Королькова.

"На цю хвилину жоден район, жоден тервиборчком не готовий приїхати до міської територіальної виборчої комісії для того, щоб здати протоколи", - сказала Королькова на онлайн-брифінг у вівторок.

Відповідаючи на запитання, чи правда, що чинний міський голова Віталій Кличко перемагає у виборах мера у першому турі, Королькова наголосила, що це можна буде сказати лише після того, як міська територіальна виборча комісія отримає протоколи від районних територіальних виборчих комісій.

Вона наголосила, що міська територіальна виборча комісія готова до прийому протоколів.

За словами голови міськвиборчкому, на засідання Київської міської територіальної виборчої комісії, яке триває, пропускатимуть всіх за посвідченнями членів комісій і спостерігачів.

Королькова нагадала, що міська територіальна виборча комісія видала посвідчення 18 тис. спостерігачам від політичних партій і громадських організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

"Київміськбуд" очолив Дмитро Нікіфоров

До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів

Термін відновлення руху мостом на трасі М-15 "Одеса — Рені" поки не визначено — Агентство відновлення

РФ атакувала об’єкт Smart Energy на Харківщині понад 10 БПЛА

ГУР оприлюднив кадри спецоперації: Легіон "Свобода Росії" паралізував залізничну артерію окупантів на ТОТ у Запорізькій області

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА