08:37 29.10.2020

ЄС вводить "єдине вікно" митниці, щоб модернізувати митний контроль

2 хв читати
ЄС вводить "єдине вікно" митниці, щоб модернізувати митний контроль

Європейська комісія запропонувала ввести для митниці Європейського союзу принцип "єдиного вікна", який дозволить органам, зайнятим митним очищенням товарів, спростити обмін інформацією, що надається продавцями.

"Цифровізація, глобалізація та зміни характеру торгівлі представляють як ризики, так і можливості, коли йдеться про товари, що перетинають кордони ЄС (...) Сьогоднішня пропозиція - це перший крок до повністю без паперового і інтегрованого митного довкілля, більш ефективного співробітництва між органами влади на наших зовнішніх кордонах", - сказав, представляючи нову ініціативу, комісар ЄС з економіки Паоло Джентілоні.

Щорічний товарообіг Митного союзу ЄС становить понад 3,5 трильйона євро. Криза COVID-19 зазначила важливість наявності гнучких, але надійних митних процесів. Їх важливість зростатиме під час зростання обсягів торгівлі, появи нових проблем, пов'язаних з цифровізацією і електронною комерцією, таких як нові форми шахрайства.

ЄС - найбільший торговельний блок у світі, на який припадає 15% світової торгівлі. У 2018 році більше ніж 2000 митниць ЄС обробили майже 343 мільйони митних декларацій та зібрали 25,3 млрд євро митних зборів.

Нині формальності, необхідні на зовнішніх кордонах ЄС, пов'язані з участю багатьох органів, що відповідають за різні напрями. В результаті підприємствам доводиться надавати інформацію в декілька інстанцій, кожна з яких має свій портал і процедури.

У своїх політичних рекомендаціях після вступу на посаду глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про плани інтегрованого європейського підходу до управління митними ризиками.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА