10:00 29.10.2020

КС заблокував призначення керівних кадрів органів влади, зокрема переможців місцевих виборів - НАЗК

1 хв читати
КС заблокував призначення керівних кадрів органів влади, зокрема переможців місцевих виборів - НАЗК

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції доступу до державних реєстрів, які необхідні для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади в органи влади, заявляють у НАЗК.

"Конституційний Суд своїм рішенням не лише знищує антикорупційну систему в Україні, а й паралізує роботу органів місцевого самоврядування та всього державного апарату", - наводить слова голови НАЗК Олександра Новікова прес-служба Агентства на сторінці у Facebook.

У НАЗК наголошують, що без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений.

"КСУ фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Оскільки призначення кандидатів, обраних на посади, зокрема голів обласних, районних рад та їхніх заступників, можливе лише після проходження ними спецперевірок", - зазначили у НАЗК.

Раніше Конституційний Суд України оприлюднив рішення, яким визнав неконституційними низку положень закону України "Про запобігання корупції" та кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) заявило, що виявило ознаки декларування недостовірної інформації у двох суддів Конституційного Суду, Ірини Завгородньої та Сергія Головатого, які в середу голосували за визнання відповідної статті 366-1 Кримінального кодексу України неконституційною.

НАЗК через рішення Конституційного Суду України увечері 28 жовтня закрило реєстр електронних декларацій, повідомив голова НАЗК Олександр Новіков.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА