Інтерфакс-Україна
10:37 29.10.2020

Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві

2 хв читати
Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві

Транспортна платформа Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві.

Як повідомила прес-служба компанії у четвер, до платформи в Україні вже приєдналося понад 150 ресторанів: KFC, "Пузата Хата", "Тайський привіт", "Китайський привіт", "В'єтнамський привіт", Meiwei, "БагатоЛосося", Musafir, Cinnabon та інші.

Компанія зазначає, що в період запуску доставка їжі буде можлива лише до центральних районів Києва і буде безкоштовною. Згодом зона покриття розширюватиметься, і послуга стане платною. Мінімальна вартість замовлення становить 100 грн.

Середній час доставки становитиме від 20 до 40 хвилин. При цьому з метою безпеки їжа доставлятиметься лише безконтактним способом, а оплата – проводитиметься за допомогою банківської картки.

"Уже понад 2 млн людей користується платформою Bolt в Україні. Саме для них ми щодня працюємо над поліпшенням якості та розширенням спектру послуг. У нас величезний досвід у сфері замовлення поїздок, який став основою для запуску Bolt Food у Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і посів лідируюче місце на українському ринку доставки їжі", - наводить прес-служба слова регіонального менеджера Bolt Тараса Потічного.

Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити застосунок Bolt Food для смартфона. Якщо у вашому телефоні вже встановлено застосунок Bolt, всі дані будуть перенесені з нього автоматично.

"Компанія Bolt швидко реагує на виклики, які диктує час. Ми подбали про те, щоб контакт кур'єрів із персоналом ресторанів та користувачами сервісу був мінімальним. Це важливий захід безпеки у період пандемії. Тому зробити замовлення можна буде лише із зазначенням конкретного місця, де буде залишено пакет з їжею", - зазначив регіональний менеджер Bolt Food Ігор Шрамко.

Україна стала 15 країною, де була запущена ця послуга.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

Келлог: Удар РФ не сигналізує про їхній намір завершити війну дипломатичним шляхом

Зеленський: Важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними санкціями і тарифами проти Росії

Зеленський подякував міжнародним лідерам за підтримку України на тлі масованої атаки РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА