Інтерфакс-Україна
15:03 29.10.2020

"Київводоканал": Попередня версія аварії на Новодарницькому колекторі - різка зміна гідропневматичного режиму

1 хв читати
"Київводоканал": Попередня версія аварії на Новодарницькому колекторі - різка зміна гідропневматичного режиму

Як попередню версією аварії на Новодарницькому колекторі в Києві, що сталася 28 жовтня, розглядають різку зміну гідропневматичного режиму з подальшим викидом сірководню, повідомила прес-служба "Київводоканалу".

"Службове розслідування триває. Його особисто контролює генеральний директор підприємства Дмитро Новицький. Про остаточні результати ми обов'язково повідомимо громадськість і ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Унаслідок аварії на Новодарницькому колекторі постраждали троє працівників "Київводоканалу", один з яких пізніше помер у реанімації. Двоє продовжують лікування.

За даними підприємства, співробітники були екіпіровані за правилами техніки безпеки. Згідно з планом робіт, працівник, який загинув, не мав спускатися на глибину, однак намагався допомогти колегам піднятися на поверхню.

"Після випадку на Новодарницькому колекторі підприємство в терміновому порядку проводить додаткові інструктажі для співробітників департаментів каналізаційного та водопровідного господарств", - повідомила прес-служба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА