Інтерфакс-Україна
21:02 29.10.2020

В Італії знову побито рекорд зі збільшення кількості заражених COVID-19 за добу

2 хв читати
В Італії знову побито рекорд зі збільшення кількості заражених COVID-19 за добу

В Італії за останню добу зафіксовано понад 26 тис. випадків захворювання коронавірусом COVID-19, що є рекордною кількістю захворілих за день, повідомляють західні ЗМІ.

У четвер влада повідомила про 26 831 хворого за добу, що на 1 840 більше, ніж у попередній день.

Зареєстровано 217 летальних випадків, що збільшило загальну кількість смертей до 38 122 осіб.

В Італії з понеділка посилені обмеження в зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. Відповідно до нових правил, в країні закривають всі кінотеатри, театри, спортивні зали і басейни. Ресторани і бари продовжать роботу, але з обмеженнями в часі - до шостої вечора.

Незважаючи на те, що жителі зустріли такі обмеження протестами, радник Міністерства охорони здоров'я Італії Вальтер Річарді попередив, що цих заходів може бути недостатньо для стримування поширення вірусу. Річарді також закликав до введення карантинів у Мілані і Неаполі, де, за його словами, заразитися COVID-19 можливо, лише після відвідин бару.

Мер Мілана Джузеппе Сала та його колега з Неаполя Джуіджі де Маджистріс попередили напередодні уряд Італії, що не розуміють, на яких підставах в МОЗ країни зробили висновок про необхідність введення в їхніх містах режиму самоізоляції.

"Якщо це думка міністерства, то ми хочемо знати, на яких фактах, яких особисто у нас немає, вона грунтується", - додав мер Мілана.

Він зазначив, що в Мілані обстановка під контролем. Нині у відділеннях інтенсивної терапії перебувають 300 осіб з коронавірусом. Під час першої хвилі захворювання навесні 2020 року таких пацієнтів в Мілані було 1, 7 тис. Мер не виключив, що ситуація може з часом погіршитися, проте заявив, що у нього є 10-15 днів, щоб подивитися, як розвивається ситуація, і дійсно чи потрібні радикальні заходи щодо стримування COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни - Зеленський

ДШВ: Сили оборони відбивають спробу механізованого штурму Покровська

Електронний документ у "Резерв+" стає основним для військовозобов'язаних - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА