Інтерфакс-Україна
07:07 30.10.2020

ДБР викликає главу КС на допит 2 листопада

1 хв читати
ДБР викликає главу КС на допит 2 листопада

Державне бюро розслідувань викликає на допит 2 листопада главу Конституційного суду України, повідомляє прес-служба ДБР.

"Так, глава КСУ перевіряється слідчим шляхом на участь у злочинній організації, скоєних в її складі злочинах, а також у вживанні заходів до приховування злочинів. З цією метою слідчим Державного бюро розслідувань викликано главу КСУ для допиту на 02.11.2020р", - сказано в повідомленні.

У ДБР зазначили, що під час досудового розслідування розслідується вплив злочинної організації на діяльність господарських судів, винесення ними неправосудних рішень в інтересах наближених осіб для незаконного відчуження майнових активів.

"Слідчими ДБР розслідується низка кримінальних проваджень, в яких слідчим шляхом перевіряється глава Конституційного Суду України в скоєнні злочинів у складі злочинної організації", - повідомив в.о. Директора ГБР Олексій Сухачов.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА