Інтерфакс-Україна
22:22 30.10.2020

Одеський окружний адмінсуд зобов'язав ТВК визнати вибори в Кароліно-Бугазькій громаді такими, що не відбулися і оголосити повторні

1 хв читати
Одеський окружний адмінсуд зобов'язав ТВК визнати вибори в Кароліно-Бугазькій громаді такими, що не відбулися і оголосити повторні

Одеський окружний адмінсуд скасував рішення територіальної виборчої комісії про оголошення результатів виборів сільського голови в Кароліно-Бугазькій громаді (Одеська обл.), зобов'язав оголосити повторні, повідомила голова правління громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська.

"Тільки Одеський окружний адмінсуд скасував рішення ТВК про оголошення результатів виборів сільського голови в Кароліно-Бугазькій громаді", - написала Айвазовська на своїй сторінці в Фейсбук у п'ятницю ввечері.

Також вона нагадала, що ТВК не встановивши результатів виборів, скликала перше засідання ОМС, на якому кандидати склали присягу.

"Суд зобов'язав ТВК визнати вибори такими, що не відбулися і оголосити повторні", - додала голова правління громадянської мережі "ОПОРА".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом доби на Донеччині загинули п’ятеро мирних жителів, ще 11 – поранені

Внаслідок ракетного удару по Миколаєву постраждали семеро людей, пошкоджено понад 30 будинків

Через ворожі удари по Херсонщині загинули двоє людей, ще десятеро поранені – ОВА

Спецпосланець Трампа Віткофф відвідає Москву — посол США при НАТО очікує дипломатичного прориву

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є загиблий і поранені

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Віткофф повідомив родинам заручників в Ізраїлі про спільний з Нетаньяху план припинення війни в Газі - ЗМІ

Один із мікрорайонів Чугуєва зазнав ударів, пошкоджено житло, постраждали троє жінок – мер

ДСНС ліквідувала пожежу площею 1500 кв. м після ракетного удару по Миколаєву

Дев’ятьох українців затримали на кордоні з Молдовою за спробу нелегального перетину через Придністров’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА