21:53 31.10.2020

Іванішвілі привітав прихильників "Грузинської мрії" з перемогою на парламентських виборах в Грузії

2 хв читати
Іванішвілі привітав прихильників "Грузинської мрії" з перемогою на парламентських виборах в Грузії

Лідер правлячої партії "Грузинська мрія" Бідзіна Іванішвілі в суботу ввечері, не чекаючи попередніх офіційних даних підрахунку голосів виборців та посилаючись на попередні дані екзит-полів, привітав прихильників партії з перемогою на парламентських виборах.

"Ми повинні подякувати нашим виборцям, подякувати активістам "Грузинської мрії", лідерам, молоді, ви принесли цю перемогу", - заявив Іванішвілі, звертаючись до представників партії, які зібралися біля центрального офісу "Грузинської мрії" в Тбілісі.

За його словами, "Грузинська мрія", як партія, вже втретє перемагає на принципових виборах.

У Грузії 31 жовтня відбулись парламентські вибори. Участь у них взяли 48 політичних партій і два передвиборчих блоки, до яких входять сім політичних партій.

Раніше повідомлялося, що "Грузинська мрія" під час минулих у суботу в Грузії парламентських виборів, за даними на 18:00 за тбіліським часом, набрала 55% голосів виборців. Про це йшлося в опублікованих грузинською телекомпанією "Імеді" результатах екзит-полу, проведеного американською організацією з дослідження громадської думки Public Opinion Strategies.

Екзит-пол проводився на замовлення "Імеді".

Згідно з цим екзит-полом, на другому місці за кількістю отриманих від виборців голосів виявився опозиційний блок "Єдиний національний рух - Об'єднана опозиція" - 23%.

Решта партій, за даними екзит-полу, набрали 3% і нижче.

Інший екзит-пол дає схожі дані.

За даними екзит-полу з виборів до парламенту Грузії, проведеного британською компанією Survation на замовлення телекомпанії "Руставі 2" перемогу на виборах отримала правляча партія "Грузинська мрія", яка набрала 52,26% голосів виборців, на другому місці опозиційна партія "Єдиний національний рух" з 25,33%.

Ще одна грузинська телекомпанія "Мтаварі архі", яка замовила проведення екзит-полу французькій компанії IPSOS також оприлюднила дані на 17:00, згідно яких на виборах перемогла правляча партія "Грузинська мрія з 41%, на другому місці партія ЄНР, що отримала підтримку 33% виборців.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА