Інтерфакс-Україна
06:55 02.11.2020

Рух транспорту в Києві дозволяється не більше 50 км/год до 1 квітня

1 хв читати
Рух транспорту в Києві дозволяється не більше 50 км/год до 1 квітня

У Києві з 1 листопада і до 1 квітня рух транспорту дозволяється зі швидкістю не більше 50 км/год, повідомила прес-служба патрульної поліції України в телеграм-каналі.

"Обмеження максимальної швидкості до 50 км / год з 1 листопада розпочинає діяти на таких ділянках, де тимчасово була дозволена швидкість руху до 80 км/год", - сказано в повідомленні.

Зокрема, на просп. Шухевича (від Північного мосту до вул. О. Бальзака), вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків), Наддніпрянське шосе, Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе), Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного), вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту), просп. М. Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі).

 

 

ОСТАННЄ

Україна готова забезпечувати енергостабільність Словаччини – Зеленський

Зеленський обговорив з Фіцо гарантування безпеки України: Словаччина не залишиться осторонь

Воїни бригади "Чорний ліс" знешкодили російський "Бук-М2" вартістю близько $25 млн

Руслан Кандибор звільнений з посади керівника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

В Україні створено Національну асоціацію лобістів

Зрадник, який передавав ворогу дані про дислокацію навчальних полігонів, проведе за гратами 15 років

Сибіга обговорив із главою МЗС Швеції співробітництво в галузі ОПК

Екссекретар Київради Бондаренко заявив, що Печерський суд без доказів подовжив йому домашній арешт

Виробники боєприпасів за перемоги у грантовому конкурсі Brave1 отримають до 150 млн грн - Міноборони

Білий дім: Трамп перейменує міністерство оборони на міністерство війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА