19:30 02.11.2020

Голова фракції "Слуга народу" зустрівся з головою КС

2 хв читати
Голова фракції "Слуга народу" зустрівся з головою КС

Конституційний Суд України (КС) не планує найближчим часом розглядати подання народних депутатів щодо неконституційності закону про ринок землі, а розгляд КС стосується тлумачення декількох понять про землю в Основному законі.

Як повідомляє видання "Суспільне", про це розповів голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія після зустрічі з головою КС Олександром Тупицьким через появу у ЗМІ інформації, що 2 листопада замість зборів суддів у КС відбудеться розгляд конституційності ухваленого Верховною Радою закону про запровадження ринку землі.

"Він (Тупицький - ІФ) спростував інформацію про те, що зараз відбувається "зрадоподібне" засідання про землю. Це - черговий процес про землю, який триває вже кілька місяців. І ще буде низка засідань", - розповів Арахамія.

Парламентарій сказав, що просив Тупицького проводити розгляд у максимально відкритому режимі, щоб народні депутати мали можливість почути думку всіх суддів і юридичні аргументи, які у них з'являються.

"Вони не розглядали землю, вони розглядали статті, пов'язані з ринком землі. Саму землю вони зараз не розглядають і найближчим часом, як повідомив пан Тупицький, не будуть розглядати", - розповів Арахамія.

Раніше Арахамія заявив, що хоче поспілкуватися з Тупицьким, щоб дізнатися причину оперативного розгляду Конституційним Судом справ у закритому режимі.

Суддя КС Ігор Сліденко, у свою чергу, пояснив, що в понеділок Велика палата КС розглядала конституційне подання, суть якого зводиться виключно до тлумачення положень Основного закону - землі як основного національного багатства.

Джерело: https://suspilne.media/76366-ksu-ne-rozgladatime-zakon-pro-zemlu-najblizcim-casom-arahamia/

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА