Інтерфакс-Україна
07:11 03.11.2020

Зеленський висловив підтримку Австрії і постраждалим у результаті нападу на синагогу в Відні

1 хв читати
Зеленський висловив підтримку Австрії і постраждалим у результаті нападу на синагогу в Відні

Президент України Володимир Зеленський висловив підтримку Австрії і постраждалим у результаті нападу на синагогу в Відні.

"У цей час випробувань Україна з Австрією. Співчуваю постраждалим у результаті жахливої терористичної атаки в Відні", - написав він у своєму Twitter.

Увечері 2 листопада, за інформацією ЗМІ, в результаті стрілянини біля синагоги у Відні загинули семеро людей. Двоє невідомих напали на синагогу біля площі Шведенплатц. За даними газети Kurier, серед загиблих поліцейський, чотири людини отримали важкі поранення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Зеленського вилетів з Австрії до Канади

Трамп шкодує через виключення Росії з G8

На Одещині викрили злочинну групу на розкраданні майже 4 млн грн на закупівлі укриттів - Нацполіція

Комітет Ради підтримав законопроєкт про реєстр військовослужбовців – Черногоренко

Фіцо висловив підтримку членству України в ЄС у разі виконання українською стороною всіх умов

Сибіга закликав до створення дієвих інструментів дотримання Женевського протоколу про заборону хімічної та бактеріологічної зброї

Нацполіція провела понад 940 обшуків для боротьби з незаконним обігом зброї: вилучено сотні одиниць зброї та десятки кілограмів вибухівки

У Києві висадили дерева на честь загиблих українських медійників – КМДА

Енергетиків ДТЕК атакував FPV-дрон у Дніпропетровській області, обійшлося без постраждалих

Викрито привласнення понад 64 млн грн на закупівлях техніки для ЗСУ – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА