Інтерфакс-Україна
08:15 03.11.2020

Кличко продемонстрував додаткове освітлення Подільсько-Воскресенського мосту і розповів, де в Києві встановлюють сучасне освітлення

1 хв читати
Кличко продемонстрував додаткове освітлення Подільсько-Воскресенського мосту і розповів, де в Києві встановлюють сучасне освітлення

Мер Києва Віталій Кличко продемонстрував додаткове освітлення Подільсько-Воскресенського мосту і розповів, де в столиці встановлюють сучасне освітлення, повідомила прес-служба КМДА.

"Як я і обіцяв, цими вихідними ще більше і красивіше підсвітили Подільсько- Воскресенський міст, який ми продовжуємо будувати. Зазначу, що в столиці з 2017 року замінили вже майже 35 тис. старих вуличних світильників на нові і сучасні. Тільки в цьому році нове освітлення вже встановили на 23 проспектах, вулицях, у парках і скверах. А до кінця року LED-світильники завершать встановлювати ще на 17 вулицях міста", - цитує мера Києва прес-служба КМДА на сайті мерії.

Відео, як увечері і вночі виглядає Подільсько-Воскресенський міст, мер Києва продемонстрував під час онлайн-брифінгу.

Кличко пояснив, що модернізація вуличного освітлення дозволяє економити бюджетні кошти на оплату за електроенергію. І робить столичні вулиці і об'єкти безпечнішими - як для водіїв, так і для пішоходів.

У КМДА анонсували установку LED освітлення до завершення 2020 на вулицях: Паньківській, Промисловій, Комишанській, Кулібіна, Петра Курінного, Олександра Кошиця, Олександра Мишуги, Академіка Каблукова, Краснопільської, Галицької, Довнар-Запольського, проспекті Науки та інших.

 

 

ОСТАННЄ

Ворог продовжує удари по транспортній інфраструктурі з метою обрізати сполучення з прифронтовими територіями - "Укрзалізниця"

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

З початку року в окупованому Криму зафіксовано більше 700 випадків порушення прав людини – Лубінець

Єврокомісія створила внутрішню групу для перевірки обвинувачень Угорщини у шпигунстві в інституціях ЄС

Київрада підтримала закупівлю мобільних укриттів, заплановано встановити 500 в різних районах

Лауреатом Нобелівської премії з літератури 2025 року став угорський письменник Ласло Краснагоркаї

Китай запровадив санкції проти 14 західних фірм та організацій оборонної сфери

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА