Інтерфакс-Україна
08:10 04.11.2020

Байден впевнений, що переможе на виборах президента США

2 хв читати
Байден впевнений, що переможе на виборах президента США

Кандидат у президенти США Джо Байден заявив, що знаходиться на шляху до перемоги на виборах.

"Я впевнений в тому, що ми йдемо до перемоги на цих виборах", заявив Байден, звертаючись до своїх прихильників.

"Ми впевнені щодо Арізони. Ми також впевнено почуваємося в Вісконсині і Мічигані. І ми виграємо в Пенсильванії", - наголосив він.

Байден додав, що демократи як і раніше "борються за Джорджію". "Хоча це не те, чого ми очікували", - зазначив він.

"До завтра ми не дізнаємося результати, і може знадобитися більше часу. Ні мені, ні Дональду Трампу оголошувати, хто переміг у цих виборах. Це рішення американського народу. Але я оптимістично дивлюся на підсумки", - уклав Байден.

Дотепер Байден набирає 237 голосів виборщиків, нинішній президент країни Дональд Трамп - 210 голосів, повідомляє американський телеканал Fox News.

Байден поки отримує голоси виборщиків у Вермонті (3), Нью-Гемпширі (4), Массачусетсі (11), Род-Айленді (4), Коннектикуті (7), Нью-Джерсі (14), Делавері (3), Меріленді (10 ), окрузі Колумбія (3), Нью-Йорку (29), Вірджинії (13), Іллінойсі (20), Міннесоті (10), Колорадо (9), на Гаваях (4), в Нью-Мексико (5), в Арізоні (11), Каліфорнії (55), Орегоні (7) і Вашингтоні (12)

Трамп перемагає в штатах Айова (6), Алабама (9), Арканзас (6), Флорида (29), Айдахо (4), Індіана (11), Канзас (5), Кентуккі (8), Луїзіана (8), Міссурі (10), Міссісіпі (6), Північна Дакота (3), Огайо (18), Оклахома (7), Південна Кароліна (9), Південна Дакота (3), Теннессі (11), Юта (6), Західна Вірджинія ( 5), Вайомінг (3), Небраска (5) і Техас (38).

Для перемоги кандидату необхідно заручитися голосами 270 виборщиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна домоглася екстрадиції з ОАЕ жінки, яка ошукала українців на понад 50 млн грн під приводом збору коштів для ЗСУ

МЗС Нідерландів: Захист незалежності антикорупційних інституцій та прогрес верховенства права - ключове для процесу вступу України до ЄС

Рада встановила 28 липня Днем вшанування пам’яті військових та цивільних, які загинули в полоні

Три українські виробники отримали контракти на виробництво дронів-перехоплювачів

Сирський просить США більше систем ППО та ракет, щоб перенести війну на територію РФ

Україна та Чехія викрили мережу шахрайських кол-центрів

Вночі знешкоджено 45 зі 71 ворожих дронів

Закон щодо НАБУ/САП набув чинності: опублікований у парламентській газеті 22 липня

У Ростовській області атаковано залізничний вузол, що забезпечує логістику російської армії

На Харківщині п'ятеро постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА