Інтерфакс-Україна
12:01 04.11.2020

Головний кіт Львова пройшов "техогляд" у ветклініці

1 хв читати
Головний кіт Львова пройшов "техогляд" у ветклініці

Кіт Левчик, який від початку вересня живе у Львівській міській раді, розповів про свій візит до ветеринарного закладу.

"Проходив нині в @lkplev (Львівське комунальне підприємство "Лев" – ІФ) плановий ТО (технічний огляд – ІФ). Мене оглянули, помили, кігті підрізали і дали дуже смачну таблетку з'їсти - казали, що вона, щоб в животі не бурчало", - написав котик у своєму блозі в Instagram 3 листопада.

За словами Левчика, наступного тижня йому зроблять щеплення – "хочу бути веселеньким-здоровеньким".

Котячий мер Львова також поцікавився у своїх підписників, як минув їхній день.

Як відомо, 10 вересня мер Львова Андрій Садовий виявив у своєму кабінеті невідомого кота.

11 вересня міський голова повідомив, що тепер це буде головний кіт ратуші, і попросив містян запропонувати ім'я для нового улюбленця. Згодом котика назвали Левчиком.

15 вересня у Левчика з'явився блог в Instagram. Щотижня пухнастик інформує про нові події у своєму житті. Наразі у нього понад 1800 підписників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

В Києві пасажир понівечив ножем обличчя водію трамвая

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА