Інтерфакс-Україна
07:47 05.11.2020

Степанов: Ми не будуємо нові лабораторії, а розширюємо їх потужності

1 хв читати
Степанов: Ми не будуємо нові лабораторії, а розширюємо їх потужності

В Україні не будують нових лабораторних центрів для тестування на COVID-19, а розширюють їх потужності, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Якщо ми говоримо про створення лабораторій, будівництво з нуля лабораторного центру, то ми цього не будували, у нас не ті можливості зараз будувати лабораторії. Ми розширюємо потужності лабораторних центрів: ми докуповуємо обладнання, шафи біологічного захисту і все, чого вимагає лабораторія", - сказав Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

За його словами, також розширюються можливості лабораторних центрів саме в комунальних закладах охорони здоров'я.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА