11:53 05.11.2020

Бабіков: Я залишаюся на посаді першого заступника директора ДБР, про мотиви наказу щодо звільнення скажу пізніше

2 хв читати
Бабіков: Я залишаюся на посаді першого заступника директора ДБР, про мотиви наказу щодо звільнення скажу пізніше

Олександр Бабіков заявив, що залишається на посаді першого заступника директора Державного бюро розслідувань (ДБР). Він зазначив, що мотиви наказу щодо його звільнення йому зрозумілі, про що він скаже пізніше.

"Оскільки законодавство про працю передбачає обов'язкове ознайомлення працівника з наказом про звільнення, чого зроблено не було, я залишаюся першим заступником директора ДБР", - сказав Бабіков агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер, проясняючи ситуацію зі звільненням його з посади.

Він розповів, що 2 листопада в.о. директора ДБР Олексій Сухачов видав наказ про перерозподіл обов'язків між заступниками, "яким перепідпорядкував Головне слідче управління собі".

"При цьому всупереч встановленому Кабміном порядку наказ про зміну порядку не був завізований ні заступниками, ні навіть юристами, і була відсутня документальна підстава необхідності перерозподілу обов'язків", - зазначив перший заступник голови ДБР.

Відповідаючи на запитання про те, чи не зумовлена спроба його звільнення з посади небажанням підписувати підозру стосовно голови Конституційного Суду Олександра Тупицького, про що заявив сам голова КС, Бабіков сказав, що йому відомі причини спроби звільнення його з посади, але він скаже про це пізніше.

"Мотиви такого грубого і явного порушення законодавства під час видання наказу про моє звільнення і перерозподіл обов'язків ясні й зрозумілі, але про них я скажу пізніше", - сказав він.

Бабіков також зазначив, що оприлюднив на своїй сторінці у Facebook документи, що свідчать про відсутність конфлікту інтересів у нього як у першого заступника директора ДБР. При цьому він повідомив, що подав до суду позов до голови НАЗК Олександра Новікова про захист честі й гідності у зв'язку з оприлюдненням неправдивої інформації.

"Дату розгляду мого позову до Новікова ще не призначено. Очікую повідомлення з суду", - уточнив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА