15:47 05.11.2020

ВР звільнила рятувальників ДСНС від строкової служби в армії

1 хв читати
ВР звільнила рятувальників ДСНС від строкової служби в армії

Верховна Рада проголосувала за законопроект, який дозволяє звільнити від строкової служби в армії співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Законопроект №3689 у четвер було прийнято за основу та в цілому, за нього проголосували 289 народних депутатів, повідомляється на сайті парламенту.

Проект закону звільняє рятувальників, які перебувають у призовному віці, від строкової служби на час їхньої роботи в ДСНС. До цього таким правом могли скористатися співробітники поліції.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту закону, таке рішення допоможе ДСНС оперативніше реагувати на всілякі надзвичайні ситуації.

"Ухвалення законопроекту дозволить накопичити та підготувати людські ресурси із числа призовників для комплектування людськими ресурсами органів та підрозділів ДСНС, що дасть змогу якісно виконувати завдання за призначенням у мирний час та в особливий період, а також у разі введення надзвичайного стану та проведення цільової мобілізації", - йдеться в пояснювальній записці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА