Інтерфакс-Україна
12:26 06.11.2020

ВР впровадила штрафи за неношення масок у громадських місцях

1 хв читати
ВР впровадила штрафи за неношення масок у громадських місцях

Верховна Рада впровадила штрафи за неношення масок, які прикривають рот і ніс, у громадських місцях.

За відповідний законопроект №3891 щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в цілому проголосували 262 народних депутати.

Згідно з ухваленими змінами, перебування в громадських будівлях, громадському транспорті під час карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема без респіраторів або захисних масок (зокрема виготовлених самостійно), які закривають ніс і рот, тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як зазначив після ухвалення законопроекту перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, до народних депутатів, які перебуватимуть у залі Верховної Ради без масок і респіраторів, застосовуватимуть заходи адміністративного впливу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

Мир для України має передбачати непорушність кордонів, відсутність обмежень для ЗСУ та роль ЄС - фон дер Ляєн після зустрічей лідерів ЄС та G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА