Інтерфакс-Україна
19:31 06.11.2020

Під час посадки на рейси до Франції з 11 листопада потрібно пред'явити негативний тест на Covid-19

1 хв читати
Під час посадки на рейси до Франції з 11 листопада потрібно пред'явити негативний тест на Covid-19

Посольство Франції в Україні повідомляє про введення з 11 листопада вимоги пред'являти негативні результати тесту на коронавірусну інфекцію Covid-19 при посадці на авіарейси до Франції, при цьому вимога не поширюється на дітей до 11 років.

"Починаючи з 11 листопада ц.р., перед посадкою на літак, що прямує до Франції з України, всім пасажирам віком від 11 років необхідно пред'явити негативний тест на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР), зроблену не раніше ніж за 72 години до вильоту", - повідомляється на сайті посольства в п'ятницю.

Джерело: https://ua.ambafrance.org/Potriibno-pred-yaviti-negativnij-test-na-Covid-19-pri-posadcii-na-rejsi-do

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА