Інтерфакс-Україна
20:21 06.11.2020

Байден через кілька годин виступить зі зверненням до співгромадян, заявляє його штаб

1 хв читати
Байден через кілька годин виступить зі зверненням до співгромадян, заявляє його штаб

Кандидат у президенти США Джо Байден вирішив виступити зі зверненням до співгромадян, повідомляють американські ЗМІ з посиланням на його передвиборний штаб.

Очікується, що виступ Байдена відбудеться в прайм-тайм - в п'ятницю ввечері за часом Східного узбережжя США. За деякими даними, він запланований приблизно на 20:00 за місцевим часом.

Байден наразі близький до того, щоб набрати необхідні для перемоги на виборах голоси вибірників.

ЗМІ прогнозують, що Байден оголосить себе переможцем президентських виборів.

Чинний глава держави Дональд Трамп неодноразово давав зрозуміти, що не збирається визнавати поразку і буде оскаржувати результати підрахунку голосів в низці ключових штатів. Таким чином, де-факто боротьба за пост президента навряд чи припиниться найближчим часом.

Раніше американські ЗМІ повідомили, що Байден вирвався вперед і в штаті Джорджія. Донедавна в ньому лідирував Трамп.

Аналогічний сценарій раніше спостерігався і в низці інших ключових "хитких" штатах: майже до кінця підрахунку там лідирував Трамп, а потім у виборчкомах повідомляли, що отримали додаткові бюлетені поштою. І за підсумками їх підрахунку перемагав Байден.

Трамп і його прихильники вважають, що такий розвиток подій свідчить про можливі порушення на виборах з боку демократів. У таборі Байдена вважають подібні твердження безпідставними.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина закликає Китай допомогти у мирному врегулюванні в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА