Інтерфакс-Україна
07:49 07.11.2020

Верховний суд США постановив упорядкувати бюлетені, отримані в Пенсильванії до і після дня виборів

2 хв читати
Верховний суд США постановив упорядкувати бюлетені, отримані в Пенсильванії до і після дня виборів

Верховний суд США після поданого республіканцями позову ухвалив відокремити бюлетені, отримані після дня виборів, у штаті Пенсильванія.

У п'ятницю ввечері за місцевим часом суддя Семюел Аліто постановив, що виборчі комісії всіх округів штату Пенсильванія повинні впорядкувати бюлетені, отримані після дня виборів, повідомляє телеканал CNN.

Аліто заявив, якщо дані бюлетені будуть підраховувати, вони повинні бути розглянуті окремо.

Постанова суду відповідає розпорядженням, які вже зробила держсекретар штату.

Раніше в п'ятницю республіканці звернулися до Верховного суду США з вимогою до штату Пенсильванія не робити жодних дій щодо бюлетенів, отриманих поштою після дня виборів, 3 листопада.

"З огляду на результати загальних виборів 3 листопада 2020 року, голосування в Пенсильванії цілком може визначити наступного президента США, і наразі незрозуміло, чи всі 67 окружних виборчих комісій відокремлюють бюлетені, які пізно надійшли", - повідомлялося в позовній заяві республіканців.

Трамп, який поки забезпечив собі 214 голосів вибірників, не зможе набрати необхідні для переобрання 270 голосів без перемоги в Джорджії і Пенсильванії.

У низці ключових "хитких" штатів раніше спостерігалася наступна ситуація: майже до кінця підрахунку там лідирував Трамп, а потім у виборчкомах повідомляли, що отримали додаткові бюлетені поштою. І за підсумками їх підрахунку перемагав Байден.

Трамп і його прихильники вважають, що такий розвиток подій свідчить про можливі порушення на виборах з боку демократів. Президент США неодноразово давав зрозуміти, що поки не збирається приймати поразку і буде оскаржувати підсумки голосування в судах.

За останніми даними, після підрахунку 98% голосів кандидат у президенти від демократів Джо Байден отримує 3 324 357 голосів (49,57%), чинний лідер Дональд Трамп - 3 304 757 (49,28%). Таким чином, Байден обганяє Трампа трохи менше ніж на 20 тис. голосів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль вважає погодження ЄС створення механізму SAFE надзвичайно потрібним й нагальним рішенням

За моніторинг та зрив західної військової підтримки України у ГРУ РФ відповідає спецпідрозділ хакерів – Міноборони Нідерландів

Туск: корабель "тіньового флоту" РФ здійснював підозрілі маневри біля енергокабелю між Польщею та Швецією

Страти росіянами українських військовополонених набули системного характеру, що вказує на політику, схвалену вищим керівництвом Росії - МЗС

Під загрозою індоктринації перебувають 1,6 млн дітей на тимчасово окупованих територіях – віцеспікер Ради

Кабмін розширив повноваження Мінветеранів в сферах підтримки інтересів ветеранів та членів їхніх родин

Міноборони відновило постачання авіаційного пального від іноземних партнерів для потреб Сил оборони

РФ відмовляється підписувати угоду про відкрите море через економічні інтереси в Арктиці - Greenpeace

Ворог дроном атакував ферму у Семенівській громаді Чернігівської області, загинув працівник ферми

Рютте обговорив з Зеленським зусилля щодо забезпечення справедливого та міцного миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА