Інтерфакс-Україна
16:45 07.11.2020

Другий тур виборів мера Черкас відбудеться 22 листопада за участю нинішнього градоначальника і висуванця від "Голосу"

1 хв читати

Повторне голосування на виборах міського голови Черкас призначено на 22 листопада, до другого туру вийшли нинішній мер Анатолій Бондаренко (від партії "За майбутнє") та висуванець від партії "Голос" Віктор Євпак.

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії, за Бондаренка віддали свій голос 24 179 виборців (37,6%). Його конкурента підтримали 12 311 виборців (19,14%).

На сайті ЦВК наразі не зазначена дата другого туру. Водночас Бондаренко на своїй сторінці у Facebook написав, що повторне голосування призначене на 22 листопада.

Джерела: https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2020/pvm048pt001f01=695pt005f01=0pid102=7772pf7691=63774rej=0.html

https://www.facebook.com/merbondarenko/posts/798935537351486

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль про "Рамштайн": вільний світ – на боці України та миру

Дві жінки постраждали на Нікопольщині через удари росіян - ОВА

ЦПД спростував російський фейк про начебто антиукраїнську акцію на кордоні України та Польщі

Генсек НАТО на "Рамштайн": продовжуємо співпрацювати над закупівлею американського озброєння для України

Сибіга оголосив про започаткування нового формату співпраці Україна – Бенілюкс, анонсував запровадження посади посла при ЮНЕСКО

Дії щодо НАБУ і САП свідчать про бажання влади зруйнувати незалежність антикорупційних органів – заява ТІ

Німеччина і США близькі до укладення угоди про постачання систем Patriot Україні - ЗМІ

Мінрозвитку опублікував технічні вимоги до автоматизованих систем обліку оплати проїзду

Зеленський окреслив п'ять завдань української дипломатії, серед них фінансування виробництва зброї

Активісти, нардепи, політологи та підприємці розходяться в думках щодо причин та наслідків слідчих дій в НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА