Інтерфакс-Україна
19:44 07.11.2020

Трамп з понеділка буде через суд домагатися чесного підрахунку голосів на виборах - заява

1 хв читати

Дональд Трамп через суд має намір домагатися справедливості при підрахунку підсумків президентських виборів у США.

"Ми всі знаємо, що Джо Байден шляхом підробки позиціонує себе переможцем ... У понеділок наш штаб подає в суд для того, щоб виборче законодавство було дотримано цілком і повністю, і щоб був обраний справжній переможець", - йдеться в заяві Трампа.

За його словами, "американський народ має право на чесні вибори: це означає підрахунок законних голосів і відмова від підрахунку незаконних - це єдиний шлях до того, щоб у американського народу була повна довіра до виборів".

"Шокує те, що штаб Байдена відмовляється погодитися з основними принципами і бажає підрахунку навіть підроблених голосів, поданих незареєстрованими виборцями або навіть померлими людьми", - зазначив Трамп.

"Я не заспокоюся доти, поки у американського народу не буде чесного підрахунку, якого він заслуговує, як того вимагає демократія", - наголосив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Зеленський: Приїзд Дмитрієва до США пов'язаний із пом’якшенням санкцій, а не із закінченням війни

Зеленський про роботу команд на Близькому Сході: Ми не воюємо з Іраном, це про експертизу

Україна у 2026 році буде тестувати систему SAMP/T проти балістики – Зеленський

Зеленський: Представники тих чи інших урядів хочуть в обхід України закуповувати ті чи інші засоби

На Сумщині внаслідок обстрілів російських військ травмовано четверо людей - поліція

Росія передавала Ірану дрони та розвіддані для атак на американські об’єкти - Зеленський

ППО України збила 90 зі 97 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання 5 БпЛА на 5 локаціях

Ворог завдав ударів по 43 населених пунктах Запорізької області, двоє загинуло, 22 поранено - ОВА

Окупанти за добу втратили 740 осіб та 110 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА