Інтерфакс-Україна
22:31 07.11.2020

На Донбасі загинув 20-річний десантник зі Львівщини Олег Свинарик

1 хв читати
На Донбасі загинув 20-річний десантник зі Львівщини Олег Свинарик

У Луганській області загинув український військовий з 80-ї десантно-штурмової бригади Олег Свинарик, повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Козицький.

"Сьогодні удосвіта на війні загинув наш земляк Олег Свинарик, родом із села Арламівська Воля Мостиського району. Трагедія сталася на Луганщині. Йому було всього 20 років. У нього залишилися батьки і два брати", - написав Козицький на своїй сторінці в Facebook ввечері в суботу.

За словами Козицького, в серпні 2019 року боєць добровільно виявив бажання нести службу за контрактом. Служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді.

Також глава ЛОДА опублікував фото Олега Свинарика.

Крім того, український військовослужбовець Володимир Штурм уточнив в Facebook, що молодий десантник загинув близько шостої ранку суботи поблизу населеного пункту Половинкине Старобільського району Луганської області.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія надасть Україні 30 млн євро на будівництво нового корпусу дитячої лікарні на Одещині

Шмигаль: зміцнення оборонпрому України посилює безпеку Європи

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

бито/подавлено 84 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 24 ударних БпЛА на 9 локаціях

Ворог атакував Херсонщину, дві жертви та п'ятеро постраждалих

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

Понад 5 тис. абонентів на Запоріжчині знеструмлені через пошкоджені обстрілами мережі Дніпропетровщини

"Укренерго" запровадила аварійні відключення е/е в кількох регіонах України

Росіяни пошкодили пожежно-рятувальну частину під час удару в Запорізькій області

Під ворожим обстрілом опинилися 26 населених пункти Запорізької області, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА