Інтерфакс-Україна
07:40 08.11.2020

Передвиборний штаб Трампа подав позов через порушення, допущені під час підрахунку голосів в Арізоні

1 хв читати
Передвиборний штаб Трампа подав позов через порушення, допущені під час підрахунку голосів в Арізоні

Передвиборний штаб президента США Дональда Трампа і Національний комітет Республіканської партії подали позов в округ Марікопа (штат Арізона), стверджуючи, що порушення були допущені при особистому підрахунку голосів.

"Працівники виборчих дільниць щосили намагалися керувати новими машинами для голосування в окрузі Марікопа і неправильно натискали і говорили виборцям натискати зелену кнопку, щоб усунути значні помилки", - заявив Метт Морган, головний юрисконсульт кампанії Trump 2020.

"У результаті машини для голосування проігнорували голоси, подані виборцями особисто в день виборів в окрузі Марікопа", - зазначив він.

Після підрахунку 90% голосів, Трамп набирає в Арізоні 48,9% (1 млн. 606 тис.714), у кандидата від Демократичної партії Джо Байдена - 49,6% (1 млн.627 тис.902 голоси).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навчання на "нульовому курсі" може бути відтерміновано на кілька тижнів в деяких вишах через холоди - Міносвіти

Керівник ЦПД: Активно воювати Росія спробує мінімум до весни

Речник МЗС України стосовно Криму та Донбасу: ООН вже відповіла, відхиливши незаконне захоплення території Росією

ЄС має намір схвалити 20-й пакет антиросійських санкцій 24 лютого - Каллас

"Метінвест" відновив і подовжив на 2026 рік програму матдопомоги молодятам із дитиною сумарно на 8,4 млн грн

Майже чотири сотні багатоповерхівок у Києві все ще без опалення – Кличко

Одна людина загинула, ще двоє постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби - ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 902 ворожі цілі

Захисники України в ніч на 30 січня знищили або подавили 80 зі 112 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 279 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА