Інтерфакс-Україна
08:28 08.11.2020

Байден має намір скасувати низку указів Трампа відразу ж після інавгурації

2 хв читати
Байден має намір скасувати низку указів Трампа відразу ж після інавгурації

Кандидат у президенти США, який оголосив про свою перемогу, Джо Байден планує видати виконавчі укази, що скасовують низку розпоряджень Дональда Трампа, як тільки вступить на посаду 20 січня, повідомляє The Washington Post з посиланням на обізнані джерела.

Байден має намір повернути США в Паризьку хартію з клімату, а також скасувати вихід США з Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Крім того, за даними джерел видання, кандидат від демократів хоче негайно скасувати заборону на імміграцію, яка була націлена на багато країн з мусульманською більшістю, і відновити програму, яка дозволить людям, незаконно привезеним в Штати в дитинстві, залишатися в країні.

Як повідомлялося, вже в понеділок Байден планує оголосити про склад своєї групи з боротьби з коронавірусом.

"У понеділок я представлю групу провідних вчених і експертів, які будуть радниками з перехідного періоду, щоб допомогти підготувати проект програми дій на основі плану Байдена і (кандидата у віце-президенти Камали - ІФ) Гарріс з COVID-19. Він почне діяти 20 січня 2021 року", - заявив Байден.

Низка провідних американських ЗМІ раніше в суботу оголосили, що, згідно з їхніми прогнозами, Байден набирає достатньо голосів для перемоги. Сам Байден в Twitter погодився з цією оцінкою і пообіцяв бути президентом для всіх американців, незалежно від їх політичних уподобань.

Чинний президент Трамп збирається оскаржувати результати голосування в деяких штатах у судах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

Начальники генштабів НАТО підтвердили підтримку України

Ізраїльські військові приступили до захоплення міста Газа

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов

"Нафтогаз" продовжує роботу в Костянтинівці попри постійні обстріли та зруйновану будівлю облгазу – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА