Інтерфакс-Україна
07:18 10.11.2020

Демонстранти захопили будівлю парламенту Вірменії

1 хв читати
Демонстранти захопили будівлю парламенту Вірменії

Демонстранти в Єревані увірвалися в будівлю парламенту Вірменії.

Як повідомляє кореспондент "Інтерфаксу", кілька сотень людей зайняли місця президії і депутатів, вимагаючи, щоб до них прийшов прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

Як повідомлялося, в Єревані побили спікера парламенту Вірменії Арарату Мірзояна, вимагаючи від нього назвати місцеперебування Пашиняна.

На відеокадрах видно, що спікера виволокли з його службової машини, після чого побили, він лежить закривавлений на асфальті.

Кілька тисяч людей зараз перебувають у різних районах Єревана, зокрема поблизу будівлі уряду і будинку прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна.

Протести в Єревані почалися після рішення Пашиняна з питання Карабаху.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще двох українських юнаків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій

Трамп сумнівається у перемозі України

АП ВАКС надала дозвіл на здійснення спецрозслідування стосовно колишнього нардепа Логвинського

Через ворожу атаку Павлоградського району постраждали 16 людей, четверо у важкому стані

США поки що відмовляються приєднуватися до плану G7 щодо використання заморожених російських активів

У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи системи EES - Держприкордонслужба

Мінрозвитку ініціює виплати 50 тис. грн звільненим з неволі цивільним, які були позбавлені особистої свободи внаслідок війни

Глава МЗС Угорщини відвідає Вашингтон у вівторок – ЗМІ

Рубіо провів телефонну розмову із Лавровим - Держдеп

Зеленський привітав розвідників Держприкордонслужби з професійним святом, відзначив нагородами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА